تیتر یک روزنامه های قطری: افتضاح بزرگ!

پیروزی استقلال برابر الریان یکی از بهترین پیروزی های ایرانی ها در قطر بود. شاگردان فرهاد مجیدی در دوحه تیم پرمهره الریان را شکست دادند و چند کیلومتر آن طرف تر نیز تیم شهرخودرو در ضربات پنالتی از سد السیلیه گذشت. این نتایج، واکنش های مختلفی را در بین فوتبال دوستان قطری به همراه داشت و همچنین چند ساعت بعد، بیشتر روزنامه های ورزشی نیز تیتر یک خود را به این دو بازی اختصاص دادند.

 

 

 

01473861.jpg

 

* روزنامه الوطن الریاضی با تصویری از بازی استقلال و الریان، به شکست پنج گله و خداحافظی الریان از لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد و همچنین با تیتری کوچک به دیدار السیلیه واکنش نشان داد و نوشت: السیلیه با افتخار حذف شد!

 

 

 

01473858.jpg

 

* روزنامه العرب الریاضی با تصویری از شادی گل بازیکنان استقلال و اسکوربوردی که نتیجه 5-0 را نشان می‌دهد، این شکست الریان را «افتضاح بزرگ» قلمداد کرد و تندترین واکنش را به همراه داشت.

 

 

 

01473859.jpg

 

* الشرق الریاضی نیز تیتر یک خود را به بازی الریان اختصاص داد و همچنین به مقایسه دو شکست تیم های قطری پرداخت و باخت تیم السیلیه به شهرخودرو را مثل روزنامه الوطن «با افتخار» توصیف کرد.

 

 

 

01473857.jpg

 

* استاد الدوحه روزنامه معروف کشور قطر در ستون سمت راست خود مصاحبه مربیان و بازیکنان را منتشر کرد و از تیتر «تلاش و شکست» استفاده کرد.

 

 

 

01473860.jpg

 

در این بین الرایه الریاضیه تنها روزنامه ای بود که تیتر یکش به موضوع دیگری اختصاص داشت.


/ 0 نظر / 16 بازدید